LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Sulmohen me granatë policët dhe doganierët në Jarinje

17 Tetor 2021, 17:00, Kosova & Bota CNA
Sulmohen me granatë policët dhe doganierët në Jarinje

Janë sulmuar me granatë policët dhe doganierët në kufirin e Jarinjes.

Sipas burimeve për mediat kosovare, granata është hedhur nga ana e Serbisë.

Përveç dëmtimit të objektit, nuk dihet nëse ka të lënduar./ CNA.al

Lajmet e fundit nga