LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pacolli: Lëvizja Vetëvendosje do të fitojë bindshëm

17 Tetor 2021, 20:08, Kosova & Bota CNA
Pacolli: Lëvizja Vetëvendosje do të fitojë bindshëm

Fitore Pacolli, anëtarja e kryesisë së “Lëvizja Vetëvendosje”, është shprehur në një prononcim për mediat se në këto zgjedhje do të fitojnë bindshëm.

Pacolli është shprehur se kjo parti do të dyfishojë rezultatet në krahasim me ato të vitit 2017.

?Në krahasim e rezultatin e zgjedhjeve komunale të vitit 2017, nga partia e tretë do të jemi bindshëm partia e parë. Rezultatet finale do të do qartësojnë ngritjen e Vetëvendosjes në raport me zgjedhjet e fundit në nivel lokal. Numri i përgjithshëm i votave dhe besimit të qytetarëve presim të dyfishohet?, tha Pacolli./ CNA.al

Lajmet e fundit nga