LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Zgjidhen tre anëtarët e rinj të KLGJ-së/ Ja si u ndanë votat

8 Tetor 2021, 14:30, Aktualitet CNA

Zgjidhen tre anëtarët e rinj të KLGJ. Ata janë Klodian Kurushi, Ridvan Hado dhe Irena Plaku.

Kurushi fitoi kundrejt Asim Vokshit, për vendin që la bosh Medi Bici. Klodian Kurushi mori 145 vota; Asim Vokshi 93 vota; 8 te pavlefshme.

Hado fitoi kundrejt Vojsava Osmanajt për vendin që la Ilir Toska. Ridvan Hado mori 140; Vojsava Osmanaj 101; të pavlefshme 5.

Irena Plaku fitoi ndaj Manjola Xhaxhos për vendin që la Brunilda Kadi. Irena plaku mori 158; Manjola Xhaxho 75; të pavlefshme 13./CNA.al

Lajmet e fundit nga