LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Përfundon gara për një tjetër emër/ Zgjidhet anëtar i KLGJ me 140 vota

8 Tetor 2021, 13:59, Aktualitet CNA

Një tjetër anëtar është zgjedhur në mbledhjen e gjyqtarëve, e thirrur nga Këshilli Gjyqësor.

Ridvan Hado është zgjedhur anëtar i KLGJ-së me 140 vota, kundrejt Vojsava Osmanit, e cila ka marrë 101 vota.

Ndërsa 5 vota kanë rezultuar të pavlefshme.

Kujtomë se në garë janë edhe dy emra nga gjykata e Tiranës, Manjola Xhaxho dhe Irena Plaku./ CNA.al

Lajmet e fundit nga