LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Krenare për prindërit e mi”/ Evi Kokalari reagon fort pas sulmeve të njeriut të afërt të Ramës

8 Tetor 2021, 19:00, Aktualitet CNA

Geri Kokalari, një njeri i afërt me Edi Ramën dhe Erion Veliajn, në dasmën e të cilit ishte dhe i ftuar nderi, ka dhënë së fundmi një intervistë ku është shprehur kundër aktivistes së njohur shqiptare Evi Kokalari.

Ai hodhi akuza ndaj se saj se është duke u përpjekur ta portretizojë veten si person i Partisë Republikane apo person i Trump-it për Shqipërinë.  Ndërsa nuk la pa përmendur dhe babain e saj Dr. Petrit Kokalarin.

Pas këtyre sulmeve ka reaguar dhe Evi Kokalari,e cila duke iu përgjigjur akuzave shkruan se koshienca e saj do të mbetet gjithmonën e paster dhe se është krenare për pindërit e saj.

?Koshienca ime është dhe do ngelet gjithnjë e pastër, panvarësisht se si disa po abuzojnë me të.

Krenare për prindërit e mi dhe për Kokalarët e vërtet.?/CNA.al

 

Lajmet e fundit nga