LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Aksion i madh në Tiranë nga Prokuroria dhe Policia/ Raportohet për disa të arrestuar

8 Tetor 2021, 16:40, Aktualitet CNA

Prokuroria e Tiranës dhe Policia e Shtetit janë duke zhvilluar një aksion të madh që ka të bëjë me veprat penale në fushën farmaceutike.

Sipas burimeve të CNA.al. mësohet se deri tani ka disa të arrestuar.

Hetimet kanë disa muaj që zhvillohen nga Prokuroria e Tiranës në bashkëpunim me Policinë e Shtetit./CNA.al

Lajmet e fundit nga