LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Tirana nesër pa energji elektrike/ OSHEE publikon zonat dhe oraret

22 Gusht 2021, 16:48, Aktualitet CNA
Tirana nesër pa energji elektrike/ OSHEE publikon zonat dhe oraret

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike, OSHEE njofton se ditën e nesërme disa zona të Tiranës do të mbeten pa energji elektrike.

OSHEE njofton se ndërprerje do të ketë në zonat e mëposhtme nga ora 09:00-17:00.

NJOFTIMI NGA OSHEE

Pershendetje/Njoftim për abonentët #Tiranë

Stakim, 23 gusht

Në kuadër të investimit që po kryhet për mirëmbajtjen e kabinave, nesër, 23 gusht gjatë intervalit kohor 09:00-17:00 do të stakohet energjia në këto zona në Tiranë:

Rruga ?Besim Alla?, rruga ?Robert Shvarc?.

 

Lajmet e fundit nga