LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Hidhet gaz lotsjellës gjatë Festës së Birrës

22 Gusht 2021, 20:22, Aktualitet CNA
Hidhet gaz lotsjellës gjatë Festës së Birrës

Nata e pestë e Festës së Birrës në Korçë, është shoqëruar me incidente të vogla.

CNA.al mëson se është hedhur gaz lotsjellës, ndërsa në skënë kanë qenë duke performuar këngëtarët.

Gazi lotsjellës është hedhur jasht ambientëve të festës, pa shkaktuar problem për të pranishmit.

Megjithëse pjesëmarrja ka qënë më e ulët se në netët e tjera, atmosfera dhe festa janë magjike./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga