LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Zgjedhjet e 25 Prillit/ Belind Këlliçi: Në PD duhet një analizë e thellë

17 Qershor 2021, 10:04, Politikë CNA
Zgjedhjet e 25 Prillit/ Belind Këlliçi: Në PD duhet një

Deputeti i PD i zgjedhur në 25 Prill Belind Këlliçi ka folur për rezultatin e zgjedhjeve të 25 Prillit. Sipas tij, në SPAK janë bërë 40 kallëzime dhe nuk ka asnjë informacion se në çfarë stadi janë. Në një intervistë për Report TV ai u shpreh se në datë 17 Korrik do të bëhen të ditura çështje që do të diskutohen në mbledhje.

Sipas tij, për sa kohë që Edi Rama është në pushtet çdo ditë është një ditë e humbur.

?Duhet bërë analizë e vërtetë , të dijë ca kemi bërë ca duhet bërë akoma më mirë. Këto janë çështje që do diskutohen dhe më pas do bëhen të ditura në 17 Korrik.

Duke nisur nga masakra elektorale duke vëzhguar ne kemi 40 kallëzime ne SPAK dhe s?kemi informacion në çfarë stadi janë. Për sa kohë Edi Rama qëndron në krye të kësaj qeverie është ditë e humbur?, u shpreh Këlliçi./ CNA.al

Lajmet e fundit nga