LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Yuri Kim në KZAZ e Elbasanit/ Berisha: Banditët e Ramës po u bëjnë terror numëruesve

26 Prill 2021, 18:47, Denoncim CNA
Yuri Kim në KZAZ e Elbasanit/ Berisha: Banditët e Ramës po u

Ish kryeministri Sali Berisha, ka publikuar denoncimin e një qytetari, lidhur me situatën e numërimit të votave në KZAZ  e Elbasanit.

Sipas denoncuesit, kryeministri Rama dhe Taulant Balla kanë rrethuar me banditë KZAZ dhe kanë vendosur në terror numëruesit për të manipuluar rezultatin.

Ndërkohë që në KZAZ e Elbasanit ndodhet dhe ambasadorja e SHBA Yuri Kim e cila ka mbërritur pak me parë, për të parë nga afer procesin e numërimit.

Lidhur me situatën që Berisha denoncon, ambasadorja nuk ka konstatuar asnjë shqetësim gjatë porononcimit për mediat.

“Breaking News!

Ndal terrorit ne KZAZ e Elbasanit!

Edi Rama dhe Taulant Bego Yaris kane rrethuar me bandite KZAZ dhe kane vendosur ne terror numeruesit dhe diktojne rezultatin! sb

Pershendetje dr Berisha . Prej disa oresh bandite te armatosur kane rrethuar KZAZ e Elbasnit dhe kane krijuar nje klimd terori dhe terrorizojne numerursit. Policia jo vetem nuk nderhyne per largimin e tyre me sa duket i ka ftuar vet.ju lutem beje publike.”/ CNA.al

Lajmet e fundit nga