LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Digjet në ecje makina tek Mali i Robit/ Këto janë dyshimet e para

10 Janar 2021, 09:08, Aktualitet CNA
Digjet në ecje makina tek Mali i Robit/ Këto janë dyshimet e para

Një automjet është djegur në aksin rrugor Kavajë- Plepa.

Mjeti tip Ford me targa AA 357 PL ka qenë duke ecur dhe paritur është përfshirë nga flakët.

Sapo ka vërejtur tymin drejtuesi ka dalë me shpejtësi nga mjeti që në pak sekonda u përfshi nga flakët duke u djegur plotësisht.

Dyshimet e para lidhen me një shkëndijë elektrike.

Shërbimet e zjarrfikses së Kavajës dhe policia ndodhen në vendngjarje./CNA.al

Lajmet e fundit nga