LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Elia u habit kur mjeku i tha që…”/ Amos Zaharia tregon kujt i ka ngjarë princesha e vogël Geraldine

2 Nëntor 2020, 14:00, Lifestyle CNA
“Elia u habit kur mjeku i tha që…”/ Amos Zaharia tregon

Me datën 22 Tetor, Princeshë Elia Zaharia dhe Princ Leka u bekuan me ardhjen në jetë të një vajze, e cila mori emrin e Mbretëreshës Geraldine.

Vëllai i Elias, Amos Zaharia, zbuloi se kujt i ka ngjarë princesha e vogël Geraldine. Gjithashtu ai zbuloi se Elia kishte mbetur e habitur kur mori vesh se vajza do të vinte në jetë pikërisht në datën ku kur Mbretëresha Geraldine u largua nga jeta.

?Është një ndjesi e paprovuar dhe e papërshkrueshme. Është e vockël. Shumë e mirë. Kur e pashë për here të parë Geraldinën e vogël ka qenë kaq e vogël (Tregon me duar). Ajo ka lindur në të njëjtën datë, kur Mbretëresha Geraldine u largua nga jeta dhe kur i tha mjeku Elias datën që kishte për të lindur, u habit. Buzët i ka si të Elias, ka lindur me buzë të trasha. Po kam përshtypjen se është vajzë dhe do i ngjaj Lekës. Është bionde dhe me sy bojëqiell?, ka treguar Amosi.

Lajmet e fundit nga