LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“A do të rikthehet Fatos Nano në PS?” Rama: Ai më këshillon...

9 Tetor 2020, 16:41, Politikë CNA
“A do të rikthehet Fatos Nano në PS?” Rama: Ai më

Pas një fjalimi të gjatë në Asamblenë Kombëtare të PS, kryeministri Edi Rama ka dalë sërish para mediave.

I pyetur nga gazetarët për një rikthim të mundshëm të Fatos Nanos në PS, Rama u shpreh se, ai është lider historik dhe ç?ka pasur për të dhënë ia dha PS.
Gjithashtu Rama theksoi se Nano e ndihmon me këshilla.

?Fatos Nano s?ka nevojë të kandidojë, është lider historik i PS. I ka dhënë çka patur dhe tani jep me zemërgjërësi eksperiencën e tij me këshilla. Siç do bëj unë kur mos jem më kryetar. Dhe s?ka pse të bëjmë audiencë me lajme të tilla pa lidhje?, u shpreh Rama./CNA.al

Lajmet e fundit nga