LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“O Spiropalist ordiner”/ Rama mbron ministren e tij nga Meta: Mos e mërzit Elisën!

9 Tetor 2020, 18:12, Politikë CNA
“O Spiropalist ordiner”/ Rama mbron ministren e tij nga Meta: Mos e

Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur presdientit Meta i cili më herët e quajti ?Spiropalist ordiner?.

Përmes një postimi në rrjetet sociale Rama i ka kërkuar Metës të mos e mërzitë Elisën pasi sipas tij, kur të dekorojë Skënderbeun, s?ka kujt tjetër t?ia dorëzojë medaljen,

?Ilir mos e mërzit Elisën se kur të dekorosh Skënderbeun në kulmin e luftës për liri s?ke kujt tjetër t?ia dorëzosh medaljen, se Lulit i takon ajo e Hamzait, Saliu e ka hallall atë të Ballabanit dhe Monës i bie medalja e e Teutës së Ilirisë që bini edhe kushërinj nga llagapi!?, shkruan Rama./CNA.al

Lajmet e fundit nga