LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Droga me nëndetëse drejt Europës”/ Paralajmërimi “bombë” i Berishës

18 Shkurt 2020, 21:18, Politikë CNA
“Droga me nëndetëse drejt Europës”/

Ish kryeministri Sali Berisha, teksa ka rënditur disfatat e qeverisë, nga rritja e kriminalitetit, vrasjet dhe trafiqet, paralajmëroi se nuk duhet të çuditemi kur të dëgjojmë se droga ka filluar të transportohet dhe me nëndetëse shumë shpejt.

?Shqipëria ka ngel një vend që është shndërruar në narkoshtetin e vetëm në Evropë.

Po nxjerr një nga një serial killerat nga burgu.

Është i vetmi vend që është shndërruar me një shpejtësi të rrufeshme në furnizuesin kryesor të kokainës.

Mos u çudisni, do shihni shumë shpejt nëndetëse duke trasportuar drogë?./CNA.al

Lajmet e fundit nga