LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Video/Klaudia Pepa i tërheq vëmendjen të gjithëve, shfaqet vetëm me të brendshme në klip

2 Prill 2019, 09:40, Lifestyle CNA
Video/Klaudia Pepa i tërheq vëmendjen të gjithëve, shfaqet

Këngëtari i njohur shqiptar Getoar Selimi publikoi ditën e djeshme klipin e ri ?Amante?.

Protagonistja kryesore, Klaudia Pepa, tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me prezencën e saj në klip, që në momentet e para kur u mësua se do të jetë pjesë e tij.

Dhe sigurisht, sot të gjithë i kishim sytë të kërcimi sensual i Klaudias, por edhe shumë profesionist.

Bukuroshja shqiptare shfaqej e veshur me një xhaketë të zezë, ndërsa poshtë saj, kishte vetëm të brendshme në po të njëjtën ngjyrë.

Thuajse në të gjithë klipin Klaudia ishte protagonistja e vetme, ndërsa vetëm në minutën e fundit ajo shfaqej para reperit dhe zhvishej para syve të tij, për të kërcyer më pas pranë Getoarit.

Lajmet e fundit nga