LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Bëja qejfin sheikut se të paguan mirë"/Fansat "tërbojnë" Elhaida Danin

2 Prill 2019, 11:10, Lifestyle CNA
"Bëja qejfin sheikut se të paguan mirë"/Fansat

Elhaida Dani, njihet si këngëtarja më e mirë në Shqipëri dhe ka bërë për vete jo vetëm shqiptarët por dhe të huajt. Nëpërmjet disa postimeve së fundmi ka treguar se ka ikur për disa ditë pushimi në Doha në Katar.

Elhaida nuk ka ngurruar që pamjet e bukura të këtij qyteti t?i ndante edhe me fansat e saj në ?Instagram?, mirëpo siç duket njëri prej tyre ka vendosur që t?i prish momentin Elhaidës dhe ka lënë një koment që nuk është pritur fare mirë nga këngëtarja.

?Bëja qejfin sheikut se të paguan mirë. Të rroftë vizita?, i ka shkruar ai, ndërkohë që Elhaida e nxehur ja ka kthyer menjëherë.

?Bravo! Sipas teje një femër të udhëtojë dhe të paguajë për jetën e saj ka nevojë për sheik? Më vjen keq për ty! Familja ime më ka edukuar ndryshe. Ju lutem kemi nevojë të shohim jetën nga një tjetër perspektivë! Femrat s?kanë nevojë për ?mashkullin me lek? për të udhëtuar apo jetuar jetën e ëndrrave të tyre!?,  përfundon Elhaida.

Lajmet e fundit nga