LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Më erdhi në majë të hundës"/Moderatorja shqiptare revoltohet me akuzat që i bëjnë

2 Prill 2019, 10:25, Lifestyle CNA
"Më erdhi në majë të hundës"/Moderatorja

Vazhdimisht përflitet se moderatorja shqiptare Kiara Tito ka bërë ndërhyrje.

Përmes një postimi në Insta Story, ajo ka reaguar e revoltuar se i kanë ardhur në majë të hundës.

?Duke qenë se jam sulmuar disa herë në rrjetet sociale, më ka ardhur në majë të hundës nga të gjitha komentet tuaja. Mendoj që nuk ka asnjë gjë të keqe të ndryshosh diçka që nuk të bën të ndihesh mirë. Çdokush bën çfarë të dëshirojë me veten dhe shyqyr që kanë ardhur këto kohë. Nuk e kuptoj pse duhet të ekzistojnë akoma këto paragjykime në vitin 2019-të. Po, e pranoj që kam bërë ndërhyrje! Çfarë keni për të thënë tani??- shkruan Kiara.

Lajmet e fundit nga