LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Samsung përmbys tregun me surprizën e madhe, bën uljen drastike për S8 dhe S8+

11 Mars 2018, 10:40, Kuriozitete CNA

Me nxjerrjen në treg të smartfonëve më të fundit të kompanisë prestigjioze Samsung, pritet ulja e çmimeve të paraardhësve S8 dhe S8 +.

Zbritja do të arrijë deri në 135 dollarë jashtë çmimit origjinal.

S8 do të zbresë me 125 dollarë, ndërsa Samsung Galaxy S8 + 135 dollarë.

Uljet do të ofrohen nga shitës të ndryshëm në SHBA.

Pritet që uljet të përfshijnë edhe vendin tonë me mbërritjen e gjigantit Samsung Galaxy S9./CNA

Lajmet e fundit nga