LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Vendi i duhur me pamje magjike!/ Ndodhet shumë afër nesh

10 Mars 2018, 21:10, Kuriozitete CNA

Vendi i cili do mahniteni vetëm duke e parë në foto është Norvegjia. Me pamje si në përralla, është një magji e vërtetë.

Kjo sepse Norvegjia jep pak nga gjithçka!

Male me dëborë, pyje të dendur, fjordet e mrekullueshme, pamje nga drita e veriut dhe pamje nga bregdeti ? janë disa nga mundësitë që ofron ky vend.

Më poshtë do t?ju tregojmë vendet dhe pamjet, të cilat do t?ju bëjnë të dëshironi të udhëtoni atje të paktën një herë në jetë./CNA.al

Reinebringen

Roros Street

Odda 

Trolltunga

Svolvaer

Trollstigen

Lofoten Islands, Fredvang Bridges

Autumn In Lofoten

Lajmet e fundit nga