LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Si t’ia bëni kur shoku juaj ju kopjon gjithmonë?

8 Mars 2018, 22:40, Kuriozitete CNA

Në filmat horror shokët shfaqen shumë të mirë në fillim. Por më pas ata fillojnë të të marrin rrobat, të kopjojnë në çdo gjë e arrijnë aty sa të vrasin. Pra tregojne veten e tyre te vertete.

Në realitet ne i vëmë re këto gjëra tek shokët dhe shoqet tona. Ja çfarë ju këshillojmë të bëni:

-Jini të sinqertë me veten tuaj, a po i kopjoni dhe ju ata?

-Provoni të shikoni nëse mund të injoroni ndonjë gjë.

-Provoni të flisni me to, por në një mënyrë shumë të butë./CNA.al

Lajmet e fundit nga