LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Peshon 272 kg/ ‘Haja çfarë të doja, kur të doja’

8 Mars 2018, 23:00, Kuriozitete CNA

45-vjeçarja Tamy Lyn Murrell zbulon se vdekja e papritur e babait dhe depresioni i mamasë ka bërë që ajo ta kalonte fëmijërinë duke ngrënë aq sa i vinte për të vjellë.

Amerikania ishte vetëm 8 vjeç kur babai erdhi në shtëpi dhe vdiq papritur nga një atak në zemër.

?Kur babai më vdiq, nëna zuri shtratin pasi e zuri depresioni. Ishte njësoj sikur ta humbja edhe atë. Haja çfarë të doja, kur të doja. Ushqimi ishte miku im, prindi im dhe i dashuri im. Mamaja më jepte paratë për pazar dhe unë blija çokollata, akullore e çfarë të më kapte dora. Haja aq shumë, sa më vinte për të vjellë. Doja të haja dhe hëngra?, tregon 45-vjeçarja.

Tamy u martua dhe ka një djalë, por obeziteti i saj e ka bërë të vështirë marrëdhënien me burrin. Gjithsesi, çifti nuk është ndarë pasi bashkëshorti është i vetmi person që mund të kujdeset për gruan obeze.

?Unë nuk po jetoj, thjesht po ekzistoj. Është e tmerrshme?, shprehet Tamy./CNA.al

Lajmet e fundit nga