LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Djali “Spiderman” hyn në Guinness për elasticitetin e tij

12 Shkurt 2017, 22:55, Kuriozitete CNA

Elasticiteti i këtij adoleshenti është me të vërtetë mbresëlënës dhe të lë me gojë hapur.

I riu i cili njihet me nofkën si ?Spiderman?, ka hyrë në librin e rekordeve botërore Guinness për elasticitetin e tij.

Djaloshi 13 vjeçar nga Palestina arrin të përthyejë kurrizin në një mënyrë sa arrin të fusë kokën mes këmbëve të tij.

Ai u bë i njohur në spektaklin ?Arabs Got Talent? në Liban, ku mori 14 milionë vota. /CityNews

Lajmet e fundit nga