LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Arrestohet 33-vjeçari për dhunë fizike

21 Shtator 2016, 11:23, Aktualitet CNA

Policia e Fierit ka arrestuar në flagrancë shtetasin Marjus Koçi, 33 vjeç, pasi ka ushtruar dhunë fizike ndaj nënës dhe bashkëshortes së tij.  Policia bënë me dije se arrestimi i këtij shtetasi është bërë pasi në mënyrë të vazhdueshme ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj nënës dhe bashkëshortes së tij, shtetaseve Z.K, 60 vjeçe dhe D.K, 30 vjeçe, banuese në lagjen “Liri Gero”.  Për veprime të mëtejshme materialet i kanë kaluar prokurorisë. /Citynews.al

 

Lajmet e fundit nga