LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Saimir Pirgu në kopertinën e një reviste spanjolle

2 Korrik 2016, 16:53, Aktualitet CNA

 

Saimir Pirgun do të jetë personazhi kryesor i revistës spanjolle të operave ?Opera Actual?, për muajin korrik dhe gusht.

Në këtë revistë, Pirgu ka dhënë edhe një intervistë, ku folur rreth rolit të tij në ?Boheme?.

Ai ka folur edhe rreth albumit të tij ?Il Mio Canto?, karrierën dhe për projektet e tij që do ti realizojë në të ardhmen.

Lajmet e fundit nga