Isko refuzon Romën, spanjolli nuk i do verdhekuqtë

5 Gusht 2022, 15:22, Sport CNA
Isko refuzon Romën, spanjolli nuk i do verdhekuqtë

Isko nuk pranon transferimin te Rona. Lojtari nuk dëshiron të luajë më poshtë sesa Champions League, diçka të cilën Roma nuk mund t’ia garantojë.

Spanjolli përfundoi eksperiencën e tij me Real Madridin, pasi i skadoi kontrata dhe është në kërkim të një skuadre të re që prej fillimit të korrikut.

Për të më herët u interesua edhe Milani, por duket se interesimi i tyre u zbeh pas marrjes së Sharl de Ketelare.

Lajmet e fundit nga