LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Temperaturat deri në 25 gradë celsius/ Moti për ditën e sotme

7 Maj 2023, 08:47, Sociale CNA

Temperaturat deri në 25 gradë celsius/ Moti për ditën e

Moti do të jetë me kthjellime dhe vranësirat do të marrin zhvillim duke u pasuar nga reshje shiu lokale në juglindje në formën e rrebesheve.

Temperaturat minimale do të luhaten 7-14 gradë, temperaturat maksimale parashikohen me rritje 19 -23°C në veri, 23 -25°C në zonën e ulët dhe zonat pranë bregdetit.

Era do të jetë me drejtim jugperëndim me shpejtësi 8 m/sek dhe dallgëzim të forcës 3 ballë në det të hapur./ CNA.al

Lajmet e fundit nga