LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Rrebeshe shiu në veri të vendit/ Moti për ditën e sotme

26 Prill 2023, 07:24, Sociale CNA
Rrebeshe shiu në veri të vendit/ Moti për ditën e sotme
Foto ilustruese

Deri pasdite parashikohet që vendi ynë të jetë nën dominimin e vranësirave të shpeshta në të gjithë territorin.

Pritet që vranësirat herë pas here të zhvillohen përkohësisht që do të sjellin reshje afatshkurtra shiu, ku do të ketë dhe rrebeshe shiu në Veri të vendit.

Ndërsa mbrëmja dhe nata vonë do të sjellin përmirësim të kushteve të motit duke bërë që të ketë ndërprerje të reshjeve dhe do t’i largojnë vranësirat e shumta drejtë kufirit Lindor./ CNA.al

Lajmet e fundit nga