LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Vranësira dhe reshje shiu/ Moti për ditën e sotme

3 Maj 2023, 07:19, Sociale CNA
Vranësira dhe reshje shiu/ Moti për ditën e sotme
Foto ilustruese

Moti parashikohet të jetë me vranësira të dendura si dhe alternime kthjellimesh.

Vranësirat do të shoqërohen me reshje shiu me intensitet të ulët deri mesatar në formën e shtrëngatave dhe stuhive shoqëruar me shkarkesa elektrike.

Sipas SHMU, temperaturat maksimale për ditën e sotme arrijnë deri në 24 gradë celsius, ndërsa ato minimalet deri në 6 gradë celsius./ CNA.al

Vranësira dhe reshje shiu/ Moti për ditën e sotme

Lajmet e fundit nga