LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ndërron jetë babai i Sonila Meços

15 Prill 2024, 22:53, Sociale CNA
Ndërron jetë babai i Sonila Meços
Sonila Meço

Moderatorja e njohur Sonila Meço, ka njoftuar mbrëmjen e sotme, se ka ndërruar jetë babai i saj, Tomor Meço.

Moderatorja, në një shënim në Facebook, ka dhënë detajet se ku dhe kur do të zhvillohet pritja për të gjithë ata që do t’i japin të atit,”babait të shtrenjtë Tomor Meço” siç shkruan, lamtumirën e fundit.

“Në pasditen e ngrohtë të një prilli të jashtëzakonshëm, vetëm një javë para ditëlindjes, babi ynë i shtrenjtë Tomor Meço (gjyshi Tomi) u shua butë e paqtë pas disa javësh të vështira, - shkruan ajo. - Sonte presim të afërm, miq e të shtrenjtë, që duan të ndajnë dhimbjen me familjen tonë, megjithëse shumë janë larg, në vendet ku jetojnë e punojnë."/ CNA

Lajmet e fundit nga