LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kthjellime dhe vranësira/ Moti për ditën e sotme

31 Tetor 2023, 07:09, Sociale CNA

Kthjellime dhe vranësira/ Moti për ditën e sotme

Dita e martë do të nisë me kthjellime dhe shtim gradual të vranësirave deri të dendura. 

Reshjet e shiut do të bëhen prezente në orët e mesditës në veriperëndim të vendit e gradualisht në orët e mbrëmjes do të shtrihen në të gjithë territorin.

Në veriperëndim dhe pjesërisht në qendër, reshje shiu me intensitet mesatar e lokalisht të lartë. Hera-herës reshje në formën e shtrëngatave./ CNA

Lajmet e fundit nga