LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kthjellime dhe vranësira/ Moti për ditën e sotme

3 Tetor 2023, 07:20, Sociale CNA

Kthjellime dhe vranësira/ Moti për ditën e sotme

Moti do të jetë me kthjellime në zonën veriperëndimore dhe me vranësira të pakta në pjesën juglindore dhe verilindore.

Temperaturat minimale do të luhaten 9-18 gradë celsius, kurse temperaturat maksimale parashikohen  22 -24°C  në veri, 29 -31°C në zonën e ulët dhe zonat pranë bregdetit.

Era do të jetë me drejtim veri-perëndim me shpejtësi 7-14 m/sek dhe dallgëzim të forcës 3-4 ballë në det të hapur./ CNA

Lajmet e fundit nga