LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Zgjedhjet e “14 Majit”/ Berisha dhe Këlliçi, takim me të rinjtë e FRPD-së në selinë blu

25 Mars 2023, 09:03, Politikë CNA
Zgjedhjet e “14 Majit”/ Berisha dhe Këlliçi, takim me
Sali Berisha dhe Belind Këlliçi

Kreu i PD-së, Sali Berisha dhe kandidati i PD-së për kryetar bashkie të Tiranës, do të zhvillojnë një takim me të rinjtë e FRPD-së.

Takimi pritet të nisë në orën 09:30 dhe do të zhvillohet në selinë blu.

“Në ora 9:30, kryetari i PD-së, Sali Berisha, kandidati i koalicionit “Bashkë Fitojmë” për Bashkinë Tiranë, Belind Këlliçi, takim me të rinjtë e FRPD në selinë e Partisë Demoktatike, salla “Pjetër Arbnori””, thuhet në njoftim./ CNA.al

Lajmet e fundit nga