LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Vlerësimi i qytetarëve të Tiranës për punën e qeverisë dhe opozitës për 2023-shin

24 Mars 2023, 22:01, Politikë CNA

Vlerësimi i qytetarëve të Tiranës për punën e

Në prag të zgjedhjeve të 14 majit Barometri në Euronews Albania ka pyetur qytetarët e Tiranës në lidhje me punën që ka bërë qeveria dhe opozita në 2023-shin.

Ndryshe nga sondazhi i fundit i bërë në Shkurt mendimi pozitiv për punën e qeverisë në 2023-in është rritur me 9.9% nga shkurti në mars.

Ndërsa mendimi negativë për punën e qeverisë në 2023 është ulur me 7.1% nga shkurti në mars.

Vlerësimi i qytetarëve të Tiranës për punën e

Nga ana tjetër edhe mendimi pozitiv për punën e opozitës në 2023 është rritur me 5.4% nga shkurti në mars.

Ndërsa mendimi negativ për punën e opozitës në 2023-shin është rritur me 1.5% nga shkurti në mars.

Vlerësimi i qytetarëve të Tiranës për punën e

Lajmet e fundit nga