LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Rama “sfidon” kundërshtarët/ I fton në podkastin e tij: Ejani të “flasim”

3 Prill 2023, 08:24, Politikë CNA
Rama “sfidon” kundërshtarët/ I fton në podkastin e
Kryeministri Edi Rama

Kryeministri Edi Rama vjen me një program të ri në prag të fushatës zgjedhore të 14 majit. 

Rama ka hapur një podkast ku i fton të gjithë për të diskutuar, personazhe nga të gjitha fushat, të skenës politike, artit apo kulturës.

Madje ka ftuar edhe kundërshtarët e tij politikë për të diskutuar nëse ata pranojnë.

“'Flasim'! Është një eksperiencë e re për mua dhe ju. 'Flasim' është podkasti im i menduar për të folur lirshëm në praninë tuaj me njerëz të njohur apo të panjohur, personazhe të skenës publike, të politikës, artit, kulturës. Shqiptarë, të huaj, miqësorë apo jo ndaj meje, por edhe protagonistë të tjerë shqiptarë aty ku nuk hyjnë sytë e vëmendjes publike. Madje dhe kundërshtarë pse jo, nëse e pranojnë ndonjëherë ftesën. Kjo është dëshira. 'Flasim'!”, ka thënë Rama./ CNA.al

Lajmet e fundit nga