LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Sulmi ndaj Berishës/ Spaho: Provokimi më i rëndë që nga vrasja e Azem Hajdarit

6 Dhjetor 2022, 14:44, Politikë CNA

Deputeti i PD-së, Edmond Spaho, ka reguar lidhur me sulmin ndaj kreut të PD-së, Sali Berisha, gjatë protesës së sotme.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Spaho shkruan se ky është provokimi më i rëndë që i është bërë PD-së që nga vrasja e Azem Hajdarit.

“Ky është provokimi më i rëndë që i është bërë PD-së dhe opozitës që nga vrasja e Azem Hajdarit. Fjalët nuk kanë më vend. Opozita duhet të veproje dhe te tregojë sa vlen”, shkruan Spaho./CNA.al

Lajmet e fundit nga