LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Grida Duma harron se është moderatore/ I dedikon emision vetes: Unë, unë, unë

14 Nëntor 2022, 21:46, Politikë CNA
Grida Duma harron se është moderatore/ I dedikon emision vetes:
Grida Duma

Grida Duma dha dorëheqjen dhe dorëzoi mandatin e saj si deputete për të kapërcyer në ekran si një moderatore, për një rrogë më të majme.

Sot në “Top Channel” u dha emisioni "Top Story" ku Grida Duma ka ftuar Gridën e disa të tjerë.

Puntatën e parë Grida ia ka dedikuar totalisht vetes dhe e ka quajtur “Ikja nga politika”.

Këtë emision ajo e nisi me një ligjëratë të gjatë. Por Grida ka harruar se në këtë emision ka shkuar si moderatore dhe po sillet si e ftuar.

Çdo fjali Duma e ka nisur me “unë” për të justifikuar largimin nga politika.

Në fakt, emisioni i Gridës në “Top Channel” është thjeshtë një Tyryryry Portokallie.

Mjafton komenti i Lutfi Dervishit për ta përmbyllur.

"Ky emision është shumë i mirë! I mungon vetëm moderatori. Qenkan me të mirë emisionet pa moderator"

Grida Duma në vend të thotë “publicitet” thotë “5 minuta pushim”./ CNA.al

Lajmet e fundit nga