LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Në 14 maj, qytetarët e Tiranës do të kenë përballë dy oferta

1 Maj 2023, 13:56, Opinione Besart Xhafferi
Në 14 maj, qytetarët e Tiranës do të kenë
Foto ilustruese

Në 14 maj, qytetarët e Tiranës do kenë përballë dy oferta:

1) Një agjenci eventesh, e cila po rekruton dhe prezanton këngëtarët, artistët, blogerët dhe fotografët që do performojnë në koncertet e ardhshme.

2) Një ekip menaxherësh që kanë shpalosur programin për të zgjidhur 5 problemet kryesore të kryeqytetit!

Kaq e thjeshtë është!

Bëni zgjedhjen tuaj:

Aheng apo transport publik falas!

Aheng apo nënkalim te Sheshi Skënderbej!

Aheng apo 500 oaze të gjelbërta!

Aheng apo taksa më të ulta!

Aheng apo shkolla, çerdhe dhe kopshte!

Kush ofron vetëm aheng, e bën nga e keqja se nuk ka çfarë të ofrojë më!

Mendoj që ahengun ta bëjnë edhe në burg së shpejti!

10:45 Opinione Mitro Çela

Ujku me dy këmbë?!

Duke qënë me nge, nisa të “kullos” nëpër internet. Ha...

Lajmet e fundit nga