LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Nuk është një bebe”/ Hailey Bieber rrëfen për problemin shëndetësor që po kalon: Është e dhimbshme

29 Nëntor 2022, 22:57, Lifestyle CNA
“Nuk është një bebe”/ Hailey Bieber rrëfen
Modelja Hailey Bieber

Modelja Hailey Bieber ka qenë gjithnjë e hapur me fansat e saj për të ndarë si momentet e bukura  në jetën e saj po ashtu edhe periudhat e vështira.

Së fundi ajo ka hedhur poshtë të gjithë zërat për një shtatzëni, duke treguar problemin shëndetësor që po kalon.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Hailey Bieber, është shprehur se ka një kist në vezore, duke e cilësuar si një gjë shumë të dhimbshme, pasi i shkakton edhe probleme të tjera shëndetësore si fryrje, përzierje dhe ngërçe emocionale.  

Kam një kist në vezore sa një mollë. Unë nuk kam endometriozë ose PCOS, por kam pasur kiste ovariane disa herë dhe nuk është diçka e këndshme. Është e dhimbshme dhe më bën të ndihem e fryrë dhe të kem përzierje, ngërçe dhe të jem emocionale”, vazhdoi ajo. "Sidoqoftë... Unë jam e sigurt se shumë prej jush mund të kenë të njëjtën gjë dhe të më kuptojnë së tepërmi”, ka shkruar ajo./ CNA.al

“Nuk është një bebe”/ Hailey Bieber rrëfen

Lajmet e fundit nga