LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Je e shëndoshë!” Ronela Hajati i "vë kapakun muhabetit" pa folur fare

19 Shtator 2022, 11:41, Lifestyle CNA

“Je e shëndoshë!” Ronela Hajati i "vë kapakun

Ronela Hajati është ndër këngëtaret më të dashura për publikun, që përveç hiteve verore që ajo ka sjellë çdo vit, është adhuruar nga publiku edhe për karakterin e saj. 

E qeshur, babaxhane dhe gjithmonë krenare për veten, ajo ka arritur të mbijetojë në tregun e muzikës dhe showbizzit, pavarësisht kritikave që ka marrë. 

Kohët e fundit në fakt një prej kritikave që ajo ka marrë lidhet me peshën. Që nga dalja e saj në "Eurovision", ku përfaqësoi shqipërinë, kjo kritikë sa erdhi duke u bërë edhe më evidente. 

Gjithsesi, duket se Ronela nuk e vret shumë mendjen për këto fjalë, pasi gjithmonë ka qenë një vajzë e bukur dhe e kolme, e mbi të gjitha e pëlqyer nga shumica për format e saj. 

Në një video të postuar së fundmi në rrjetin social "Tik-Tok", Ronela u ka dhënë një përgjigje "të ëmbël" të gjithë atyre që e kritikojnë./CNA.al

@ronelahajatiofficiall

Ose bjeri bjeri ????????

? son original - ?

Lajmet e fundit nga