LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto - Sharmante dhe provokuese/ Oriola Marashi shkëlqen me bikini

15 Maj 2024, 10:11, Lifestyle CNA
Foto - Sharmante dhe provokuese/ Oriola Marashi shkëlqen me bikini
Modelja Oriola Marashi

Sharmante, rrëzëllitëse dhe provokuese. Kështu na vjen me fotot më të fundit bukuroshja shqiptare, Oriola Marashi, e cila ka korrur një sukses të jashtëzakonshëm në modeling.

Si imazh i markës së njohur “Guess”, Oriola ka publikuar së fundmi disa foto me bikini më në trend të këtij sezoni.

Ylli i pasarelave ka treguar dhe njëherë që di të jetë unike dhe seksi në të gjitha fotosesionet e saj.

Fotot e saj nuk kanë nevojë për më shumë koment, ndaj ndiqni galerinë e mëposhtme./ CNA

Lajmet e fundit nga