LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“E zbërthyer”, Rike Roçi provokon me foton nga shtrati

13 Maj 2024, 09:34, Lifestyle CNA

“E zbërthyer”, Rike Roçi provokon me foton nga shtrati

Rike Roçi u cilësua si një nga vajzat më të bukura në “Big Brother 6” dhe konkurrimi në këtë "reality show" i dha famë.

Fama e saj u rrit edhe në Evropë kur së bashku me shoqen e saj bënë tifozllëk për Shqipërinë në ndeshjen me Francën, në "EURO 2016".

Asokohe ajo u konsiderua si “tifozja më seksi shqiptare” dhe u rendit ndër tifozet më seksi të "EURO 2016"-ës.

Me pjesëmarrjen në “Big Brother VIP 3”, Rikja tërhoqi sërish vëmendjen e shqiptarëve. Tashmë, pas daljes nga ky "reality show", ajo është rikthyer aktive në rrjetet sociale.

Së fundmi, bukuroshja shqiptare ka publikuar një foto provokuese nga shtrati, me bikini dhe këmishë të zbërthyer.

Për më tepër, shihni foton në galerinë e mëposhtme./ CNA

Lajmet e fundit nga