LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Efi Dhedhes flet për raportin që ka me Luizin dhe Kiarën/ Nuk lë pa përmendur edhe Olta Gixharin

13 Maj 2024, 15:33, Lifestyle CNA

Efi Dhedhes flet për raportin që ka me Luizin dhe Kiarën/ Nuk

Ish-banorja e “Big Brother VIP 2” Efi Dhedhes, në një intervistë, ka folur për raportin e ngushtë që ka pasur dikur me dy ish-konkurrentët e asaj shtëpie, Luiz Ejllin dhe Kiara Titon.

Bukuroshja foli për detajet e pathëna midis marrëdhënies që ka pasur me çiftin Ejlli, të cilën e përmblodhi me dy fjalë.

A e ke uruar Kiarën për lindjen e vajzës?

Efi: Po patjetër, nuk na lënë fansat mos ta bëjmë publikisht.

Dhuratë i bleve?

Efi: Jo nuk i kam blerë

Personit që nuk do t’i flasësh kurrë?

Efi: Luizit, se nuk dua.

Efi nuk la pa përmendur edhe aktoren Olta Gixhari, e cila zbuloi se një ndër arsyet që ajo nuk mori pjesë në spektaklin “Dancing with the Stars”, ishte pjesëmarrja e aktores në rolin e jurisë.

“Mora vesh disa emra që do ishin pjesë në njëfarë mënyre, isha shumë e ngarkuar pas 'Big'-ut për të përballur sërish debate ose disa situata të sikletshme aty”, tha Efi.

Kush është?

Efi: Olta, nuk kemi asnjë marrëdhënie. Nuk kisha nerva për atë periudhë./ CNA

Lajmet e fundit nga