LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Juli apo Meritoni?/ Kush është finalisti i dytë i “Big Brother VIP 3”

15 Maj 2024, 07:37, Lifestyle CNA

Juli apo Meritoni?/ Kush është finalisti i dytë i “Big

Jul Deda dhe Meriton Mjekiqi ishin vendosur në një televotim “kokë më kokë” për finalistin e dytë të “Big Brother”.

Me votat e publikut, finalist i dytë i këtij edicioni të tretë “Big Brother VIP” u shpall Juli.

Ky i fundit u emocionua nga rezultati i televotimit dhe shprehu mirënjohje për publikun, por edhe për mbështetjen e familjarëve të tij.

Faleminderit publikut, faleminderit të gjithëve, zemrat e mia faleminderit, ju dua shumë, faleminderit”, tha aktori ndër të tjera pas zgjedhjes si finalist.

Kujtojmë se finalist i parë është shpallur Romeo Veshaj, ndërsa finalja e madhe është më 25 maj./ CNA

Lajmet e fundit nga