LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Si një flutur/ Efi Dhedhes mahnit me fotot nga deti

14 Maj 2024, 08:14, Lifestyle CNA
Si një flutur/ Efi Dhedhes mahnit me fotot nga deti
Efi Dhedhes

Efi Dhedhes është padyshim një nga vajzat më të dashura të publikut.

Bukuroshja brune fillimisht u bë e njohur nga pjesëmarrja në emisionin e dashurisë “Përputhen” dhe më pas në “Big Brother VIP 2”.

Me natyrën e saj të çiltër, ajo rrëmbeu zemrat e publikut. Edhe pas përfundimit të "Big Brother VIP” ajo vijon të qëndrojë në qendër të vëmendjes.

Së fundmi, Efi Dhedhes ka publikuar disa foto nga deti, ku duket porsi një flutur e veshur me një fustan të bardhë.

Për më tepër, shihni fotot në galerinë e mëposhtme./ CNA

Lajmet e fundit nga