LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Bledi Mane e thotë hapur/ “Kam kryer marrëdhënie seksuale me të dyja gjinitë”

6 Prill 2023, 10:03, Lifestyle CNA
Bledi Mane e thotë hapur/ “Kam kryer marrëdhënie seksuale
Bledi Mane

Gazetari Bledi Mane i ka befasuar të gjithë me deklaratën e tij brenda shtëpisë së "Big Brother VIP".

Gjatë një bisede me Ronaldon, Efin dhe Nitën ai është shprehur se ka pasur raporte seksuale me të dyja gjinitë.  

“Kam bërë seks me të dyja gjinitë. Kam bërë orgji", tha Bledi Mane.

Banorët kanë mbetur pa fjalë nga rrëfimi i Bledit, i cili me deklaratën e tij po tentonte të ngacmonte Ronaldon./ CNA.al

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga