LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Vrau bashkëshorten dhe vëllanë/ Arrestohet 80-vjeçari në Gramsh

27 Janar 2023, 16:17, Kronika CNA
Vrau bashkëshorten dhe vëllanë/ Arrestohet 80-vjeçari
Foto ilustruese

Policia ka arrestuar pak më parë autorin e ngjarjes së rëndë në Gramsh, ku një person vrau bashkëshorten dhe vëllanë e tij.

Në një njoftim për mediat, blutë bëjnë me dije se falë reagimit në kohë kanë kapur autorin e krimit të dyfishtë me iniciale Xh.S., 80 vjeç.

Sipas bluve, dyshohet se ai ka vrarë me sende të forta bashkëshorten Z.S. dhe vëllanë e tij  Sh.S./ B.A. – CNA.al

Lajmet e fundit nga