LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Krim në familje/ Një person vret bashkëshorten dhe vëllain

27 Janar 2023, 15:47, Kronika CNA
Krim në familje/ Një person vret bashkëshorten dhe vëllain
Foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Tervol të Gramshit.

Mediat me titra raportojnë se një person ka vrarë bashkëshorten dhe vëllain e tij.

Nga informacionet paraprake, ende nuk bëhen me dije identitetet e viktimave dhe të autorit.

Gjithashtu, janë të paqarta shkaqet dhe rrethanat e krimit të rëndë në familje.

Ndërkohë, policia ka shkuar drejt vendngjarjes dhe pritet të hedhë më shumë dritë rreth vrasjes së dyfishtë./ B.A. - CNA.al

Lajmet e fundit nga