LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Vrasja e 37-vjeçares në Elbasan/ Vëllai i Jetlira Elezit betohet për hakmarrje: U prehsh në paqe Ramiz Mici

31 Korrik 2022, 12:22, Kronika CNA
Vrasja e 37-vjeçares në Elbasan/ Vëllai i Jetlira Elezit
Autori Ramiz Mici, viktima Jetlira Elezi dhe i vëllai Sokol Elezi

Vrasja e Jetlira Elezit në Elbasan nga bashkëjetuesi i saj, Ramiz Mici tronditi opinionin publik. Mici e vrau bashkëjetuesen e tij, Jetlira Elezin duke e masakruar me thikë.

Vrasja ka shkaktuar dhimbje të thellë në familjen e Jetlira Elezit duke ndezur kështu hakmarrjen.

Përmes një statusi në rrjetet sociale, vëllai i viktimës, Sokol Elezi, ka kërcënuar Micin se do të vrasë jo vetëm atë, por katër anëtarët e familjes së tij.

 “U prefsh npaqe o Ramiz Mici u preft npaqe familia jote fmit e tuj.Po ju them Juve u prefshit npaqe se smund tja them motres time qe ti I ngule thiken sot.

Po ja u them juve si familje sepse pa ti vra 4 pjestar familje as ke varri skam per ti shku nese sju vras...ke 4 njolla gjaku ktu nfoto qe kto 4 njolla gjaku qe ti I derdhe nga motra ime d'un 4 koka nga familja jote...

Vrapo ti arratisu ti po mor po po du ta di se per sa koh do vraposh....familja jote do pergjigjet me gjak e me kok robi nga un personalisht

o ti rop qim do e marr hakun i vetem un mor tqifsha motren ca tkesh. po er po vrapo ti po ky gjak qe esht derth ktu esht i imi mor kurv qoft i idhet apo i omel osht i imi....po vrapo ti vrapo ik deri ku do shkosh sa tmarr un informacjon ku rri e ha familja jote. vrapo ti se dhe un kur tvi per ti vra me vrap do vi...Skam ca hum un mor tqifsha ate burrnin qe ti paske pas. Fiksoje ket daten e sotme se te afermit e mi po vujn tgjith nga ajo qe ti shkaktove sot...Po mos harro ere se te njejten vujtje do kesh dhe ti. Ropt do ju qi qe nga fmit e te i madhi sa ta marr vesh ku jeni tu honger buk. direkt kam me ardh se mzin gjaku e shpirti per mrena 4 koka e maje men ...”, shkruan Elezi në rrjetet sociale./ CNA.al

Lajmet e fundit nga