LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nuk pranoi të dorëzohet/ RENEA ekzekuton 62-vjeçarin

12 Gusht 2023, 09:01, Kronika CNA

Nuk pranoi të dorëzohet/ RENEA ekzekuton 62-vjeçarin

Forcat RENEA kanë ekzekutuar 62-vjeçarin në Maliq, pasi nuk i është përgjigjur thirrjeve për tu dorëzuar.

62-vjeçari me inicialet R.M ka plagosur gruan dhe djalin e tij, të cilët ndodhen në spital nën kujdesin e mjekëve.

Prej orësh forcat e policisë i kanë bërë thirrje dhe kanë negociuar që 62-vjeçari të dorëzohet por raportohet se nuk iu është përgjigjur thirrjes.

R.M ka qëlluar disa herë drejt policisë dhe sipas deklaratave paraprake të familjarëve 62-vjeçari vuante nga probleme të shëndetit mendor./ CNA

 

Lajmet e fundit nga